Máme dobré pivo (plzeň) a vaříme.

Když je hezky, obsloužíme Vás i na zahradě. Na jaře se dá posedět pod rozkvetlou jabloní, v létě pod slunečníkem, na podzim si vychutnáte výhled na protější krásně zbarvené lesy a v zimě se můžete zahřát vevnitř u kamen.

Vedle birella nebo malinovky můžete vyzkoušet i naši bezinkovou limonádu.